Zistite viac

Pre stredné školy

Príležitosť pre mladých.

Študenti stredných škôl môžu u nás vykonávať prax v oblasti informačných technológií a počítačových sietí. Prax môžu vykonávať študenti odboru mechanik počítačových sietí, ako aj všetkých príbuzných odborov. U nás sa študenti zaručene dostanú do styku s poctivou "sieťarinou" a vyskúšajú si takmer všetko, čo súvisí s počítačovámi sieťami.

O nás - pre Vás

Naša práca.

Sme Váš lokálny poskytovateľ Internetu, televízie a IT služieb - už od roku 2004. Pôsobíme v okresoch Žiar nad Hronom a Žarnovica, kde budujeme vlastnú optickú sieť. Sme kolektív ľudí nadšených informačnými technológiami a naša práca nás neuveriteľne baví. Snažíme sa do našej oblasti prinášať inovácie a nové nápady a vytvárať tak jedinečnú paletu našich služieb.

Sme tu.

Sme slovenská firma pôsobiaca lokálne, čo nám umožňuje byť Vám na blízku a dokonale spoznávať Vaše potreby. Žijeme a bývame v rovnakom regióne ako Vy. Keď nás potrebujete, sme tu pre Vás. Záleží nám na kvalite našich služieb, ktoré využívate každý deň, preto sa môžete na nás spoľahnúť.

Pre obce a mestá

Partnerstvo.

To je to, čo ponúkame obciam a mestám. Pri uzavretí spolupráce samospráve ponúkame možnosť využívať všetko, čo vieme poskytnúť - a je toho naozaj veľa. Podelíme sa s Vami o naše služby, vedomosti, skúsenosti, technológie.

Jednotná vízia.

Pre každú obec a mesto je dôležité, aby sa jej obyvatelia cítili dobre a aby mali všetko, čo potrebujú. K splneniu tohto zámeru prikladáme pomocnú ruku - vybudovaním modernej verejnej optickej dátovej siete pre poskytovanie služieb, akými sa nemôžu pochváliť ani niektoré väčšie mestá. Spoločne tak vytvoríme atraktívne podmienky nie len pre mladých ľudí, ktorí budú môcť využívať moderné služby pre svoju prácu, zábavu a vzdelávanie, ale aj pre starších susedov, ktorí ocenia výhody digitálnej televízie a možnosti kvalitného online spojenia so svojou rodinou.

Spoločný plán.

V rámci spolupráce so samosprávou pripájame do optickej siete všetky budovy obecných a mestských inštitúcií, obecný/mestský kamerový systém, wifi hotspoty, cestné radary... Tým samospráve odpadajú náklady na budovanie vlastnej siete a zabezpečenie spojenia jednotlivých bodov. Zároveň samospráve poskytujeme telekomunikačné služby, čím samospráva získava ďalšiu úsporu nákladov a kvalitné služby zároveň. Popritom všetkom konzultujeme so samosprávou celý postup tak, aby sme nenarušili prostredie obyvateľov a dosiahli predovšetkým ich spokojnosť.

Pre firmy

Firmám ponúkame úzku a intenzívnu spoluprácu. Dobre vieme, že každá firma je iná, s inými potrebami, cieľmi, nárokmi a prioritami procesov. Preto Vám dokážeme ponúknuť to, čo naozaj potrebujete - od bežného Internetového pripojenia a základných podporných IT služieb až po komplexnú správu vnútornej siete a garantovanú Internetovú konektivitu.

Spojme sa.

Radi Vás budeme sprevádzať po ceste k plneniu Vašich cieľov. Získate tak nie len naše najlepšie služby, ale aj naše skúsenosti a spoľahlivého partnera.

Informácie pre koncových užívateľov

Všeobecné zmluvné podmienky a reklamačný poriadok služieb poskytovania prístupu do Internetu a poskytovania Televízie sú dostupné v nasledovnom dokumente:
Ceny jednorazových a pravidelných platieb za službu prístupu do Internetu a poskytovania Televízie sú uvedené v sekciách Internet, Televízia a Balíčky služieb, kde sú uvedené dosiahnuteľné parametre jednotlivých služieb.
V cenníku ostatných služieb a príslušentsva sú uvedené druhy a ceny servisných služieb, príslušenstva a administratívnych úkonov.

Cenník ostatných služieb a príslušenstva

Prenájom Kúpa
Cena Platí sa len mesačná cena. Platí sa plná cena zariadenia.
Záruka Na zariadenie sa vzťahuje neobmedzená záruka, po celú dobu trvania služby a využívania zariadenia. Na zariadenie sa vzťahuje štandardná 24 mesačná záruka.
Vrátenie Po ukončení poskytovania služieb je potrebné zariadenie vrátiť. Po ukončení poskytovania služieb ostáva zariadenie Vám.
Wi-fi routre
?
Optik Wifi 0,00 € mesačne
49,50 € jednorazovo
Mikrotik hAPac2 1,95 € mesačne
74,50 € jednorazovo
Konfigurácia wi-fi routra
Vlastný wi-fi router14,50 €
Wi-fi router od IMMES-u4,50 €
Pripojenie
Kompletné zriadenie pripojenia
Inštalácia pripojenia (privedenie optického kábla, jednorazový nájom za optický prevodník, nastavenie zariadení)
95,00 €
Prekládka pripojenia47,50 €
Obhliadka miesta pripojenia
Výjazd technika, konzultácia, návrh riešení realizácie pripojenia priamo na mieste
35,00 €
Pripojenie TV
Ako doplňujúce pripojenie, v prípade už existujúceho pripojenia do Internetu. K pripojeniu je účtovaný vájazd technika.
7,50 €/ TV
Služby
Port forwarding0,65 €1 port / mes.
Verejná IP5,00 €1 IP / mes.
Inštalačné práce / bežný servis25,00 €+ individuálne zľavy/ hod.
Odborný servis, práce vyžadujúce hlavného technika45,00 €+ individuálne zľavy/ hod.
Vonkajšie inštalačné práce s plošinou50,00 €+ individuálne zľavy/ hod.
Odstraňovanie chyby u zákazníka - spoplatnený servis15,00 €/ hod.
Výjazd technika20,00 €
Metalické káble UTP/FTP
UTP kábel0,40 €/ m
FTP kábel0,80 €/ m
Nalisovanie nového konektora (RJ-45)3,00 €
Spojenie kábla (2x konektor, 1x prepojka)7,00 €
Hotový UTP kábel s konektormi (patchcord)
0,50 € / 1 m1,00 € / 2 m2,00 € / 5 m4,00 € / 10 m
Optické káble
Navarenie nového konektora / pigtailu35,00 €
Spojenie kábla29,50 €
Chránička optického kábla0,60 €/ m
Hotový vnútorný kábel s konektormi (patchcord)
2,00 € / 1 m4,00 € / 2 m6,00 € / 5 m10,00 € / 10 m11,00 € / 15 m12,00 € / 20 m13,00 € / 25 m
Hotový vonkajší kábel s konektormi (patchcord)
24,00 € / 25 m36,00 € / 50 m57,00 € / 100 m78,00 € / 150 m99,00 € / 200 m120,00 € / 250 m
Upomienky
Odoslanie SMS upomienky0,50 €
Odoslanie listovej upomienky poštou3,00 €
Odoslanie poslednej výzvy na úhradu poštou5,00 €
Ostatné služby
Vygenerovanie a zaslanie elektronickej faktúry0,00 €
Zaslanie opisu faktúry poštou1,00 €
Ceny sú platné len pre našich zákazníkov.