Zistite viac

Pre obce

Partnerstvo.

To je to, čo ponúkame obciam. Pri uzavretí spolupráce obciam ponúkame možnosť využívať všetko, čo vieme poskytnúť - a je toho naozaj veľa. Podelíme sa s Vami o naše služby, vedomosti, skúsenosti, technológie.

Jednotná vízia.

Pre každú obec je dôležité, aby sa jej obyvatelia cítili dobre a aby mali všetko, čo potrebujú. K splneniu tohto zámeru prikladáme pomocnú ruku - vybudovaním obecnej optickej dátovej siete pre poskytovanie služieb, akými sa nemôžu pochváliť ani niektoré mestá. Spoločne tak vytvoríme atraktívne podmienky nie len pre mladých ľudí, ktorí budú môcť využívať moderné služby pre svoju prácu, zábavu a vzdelávanie, ale aj pre starších susedov, ktorí ocenia výhody digitálnej televízie a možnosti kvalitného online spojenia so svojou rodinou.

Spoločný plán.

V rámci spolupráce s obcou pripájame do optickej siete všetky budovy obecných inštitúcií, obecný kamerový systém, wifi hotspoty, cestné radary... Tým obci odpadajú náklady na budovanie vlastnej siete a zabezpečenie spojenia jednotlivých bodov. Zároveň obci poskytujeme telekomunikačné služby, čím obec získava ďalšiu úsporu nákladov a kvalitné služby zároveň. Popritom všetkom konzultujeme s obcou celý postup tak, aby sme nenarušili prostredie obyvateľov a dosiahli predovšetkým ich spokojnosť.

O nás - pre Vás

Naša práca.

Sme Váš lokálny poskytovateľ Internetu, televízie a IT služieb - už od roku 2004. Pôsobíme v okresoch Žiar nad Hronom a Žarnovica, kde budujeme vlastnú optickú sieť. Sme kolektív ľudí nadšených informačnými technológiami a naša práca nás neskutočne baví. Snažíme sa do našej oblasti prinášať inovácie a nové nápady a vytvárať tak jedinečnú paletu našich služieb.

Sme tu.

Sme slovenská firma pôsobiaca lokálne, čo nám umožňuje byť Vám na blízku a dokonale spoznávať Vaše potreby. Žijeme a bývame v rovnakom regióne ako Vy. Keď nás potrebujete, sme tu pre Vás. Záleží nám na kvalite našich služieb, ktoré využívate každý deň, preto sa môžete na nás spoľahnúť.

Pre stredné školy

Príležitosť pre mladých.

Študenti stredných škôl môžu u nás vykonávať prax v oblasti informačných technológií a počítačových sietí. Prax môžu vykonávať študenti odboru mechanik počítačových sietí, ako aj všetkých príbuzných odborov. U nás sa študenti zaručene dostanú do styku s poctivou "sieťarinou" a vyskúšajú si takmer všetko, čo súvisí s počítačovámi sieťami.

Pre firmy

Firmám ponúkame úzku a intenzívnu spoluprácu. Dobre vieme, že každá firma je iná, s inými potrebami, cieľmi, nárokmi a prioritami procesov. Preto Vám dokážeme ponúknuť to, čo naozaj potrebujete - od bežného Internetového pripojenia a základných podporných IT služieb až po komplexnú správu vnútornej siete a garantovanú Internetovú konektivitu.

Spojme sa.

Radi Vás budeme sprevádzať po ceste k plneniu Vašich cieľov. Získate tak nie len naše najlepšie služby, ale aj naše skúsenosti a spoľahlivého partnera.

Informácie pre koncových užívateľov

Všeobecné zmluvné podmienky a reklamačný poriadok služieb poskytovania prístupu do Internetu a poskytovania Televízie sú dostupné v nasledovnom dokumente:
Ceny jednorazových a pravidelných platieb za službu prístupu do Internetu a poskytovania Televízie sú uvedené v sekciách Internet, Televízia a Balíčky služieb, kde sú uvedené dosiahnuteľné parametre jednotlivých služieb.
V cenníku ostatných služieb a príslušentsva sú uvedené druhy a ceny servisných služieb, príslušenstva a administratívnych úkonov.

Cenník ostatných služieb a príslušenstva

Prenájom Kúpa
Cena Platí sa len mesačná cena. Platí sa plná cena zariadenia.
Záruka Na zariadenie sa vzťahuje neobmedzená záruka, po celú dobu trvania služby a využívania zariadenia. Na zariadenie sa vzťahuje štandardná 24 mesačná záruka.
Vrátenie Po ukončení poskytovania služieb je potrebné zariadenie vrátiť. Po ukončení poskytovania služieb ostáva zariadenie Vám.
Wi-fi routre
?
Mikrotik hAP Lite 0,55 € mesačne
19,50 € jednorazovo
Mikrotik hAPac2 1,65 € mesačne
59,50 € jednorazovo
Konfigurácia wi-fi routra
Vlastný wi-fi router14,50 €
Wi-fi router od IMMES-u4,50 €
Služby
Port forwarding0,50 €1 port / mes.
Verejná IP4,50 €1 IP / mes.
Inštalačné práce20,00 €+ individuálne zľavy/ hod.
Vonkajšie inštalačné práce s plošinou45,00 €+ individuálne zľavy/ hod.
Odstraňovanie chyby u zákazníka - spoplatnený servis10,00 €/ hod.
Výjazd technika pri spoplatnenom servise20,00 €
Metalické káble UTP/FTP
UTP kábel0,40 €/ m
FTP kábel0,80 €/ m
Nalisovanie nového konektora (RJ-45)3,00 €
Spojenie kábla (2x konektor, 1x prepojka)7,00 €
Hotový UTP kábel s konektormi (patchcord)
0,50 € / 1 m1,00 € / 2 m2,00 € / 5 m4,00 € / 10 m
Optické káble
Navarenie nového konektora / pigtailu35,00 €
Spojenie kábla29,50 €
Hotový vnútorný kábel s konektormi (patchcord)
2,00 € / 1 m4,00 € / 2 m6,00 € / 5 m10,00 € / 10 m11,00 € / 15 m12,00 € / 20 m13,00 € / 25 m
Hotový vonkajší kábel s konektormi (patchcord)
24,00 € / 25 m36,00 € / 50 m57,00 € / 100 m78,00 € / 150 m99,00 € / 200 m120,00 € / 250 m
Ostatné služby
Vygenerovanie a zaslanie elektronickej faktúry0,00 €
Zaslanie opisu faktúry poštou1,00 €
Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH a sú platné len pre našich zákazníkov.