CENNÍK TELEVÍZNYCH BALÍKOV

Základný balík
vybraný 5,50 € / mes.
68 celkom 15 HD 15 Hlavné 1 Detské 3 Športové 7 Spravodajské 5 Hudobné & Lifestyle 6 Dokumentárne 1 Erotické 8 Zahraničné 2 Iné

Užite si naplno základnú skupinu televíznych kanálov. Slovenské a české televízie doplnené o športové, hudobné, filmové a zahraničné stanice vrátane českých rádií. Všetky GO kanály môžete navyše sledovať kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení.

HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD
Rozšírený balík
vybrať 12,90 € / mes.
52 celkom 9 HD 8 Filmové 6 Detské 6 Športové 1 Spravodajské 2 Hudobné & Lifestyle 8 Dokumentárne 1 Zahraničné

Optimalizujte zábavu a cenu Rozšíreným balíčkom. Veľmi vhodne rozširuje základné slovenské a české kanály o stanice zamerané na filmy, dokumenty, šport a celú rodinu bez zbytočných výdavkov na zvlášť spoplatnené kanály. Vďaka Rozšírenému balíčku sa celá Vaša rodina bude môcť vždy pozerať, na čo bude chcieť.

HD HD HD HD HD HD HD HD HD
Maxi balík + HBO GO
vybrať 25,80 € / mes.
77 celkom 23 HD 16 Filmové 6 Detské 12 Športové 1 Spravodajské 4 Hudobné & Lifestyle 11 Dokumentárne 5 Erotické 1 Zahraničné

Nechajte sa rozmaznávať nadštandardnou ponukou Maxi balíka. Získajte zábavu všetkého zamerania v podaní najrôznejších staníc. Užívajte si filmy, dokumenty, relácie pre deti aj pre dospelých, hudbu a šport od staníc Discovery, FilmBox, HBO a mnohých ďalších. Maxi balík Vás presvedčí, že je vždy na čo pozerať!

HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD
HBO
vybrať 8,40 € / mes.
3 celkom 3 HD 6 Športové

Prémiové kanály, najnovšie filmy, veľkolepé seriály a originálnu produkciu HBO. Svoje vlastné prémiové potešenie bez reklám, 24 hodín denne.

HD HD HD
HBO + HBO GO
vybrať 9,50 € / mes.
3 celkom 3 HD 3 Spravodajské

Získajte prémiové kanály, najnovšie filmy, veľkolepé seriály a originálnu produkciu HBO. Svoje vlastné prémiové potešenie bez reklám, 24 hodín denne. Balík obsahuje službu HBO GO, ktorá Vám poskytne neobmedzený prístup k programu HBO na vašom počítači, mobile, tablete alebo televízii.

 • online HBO sledovanie kdekoľvek a kedykoľvek
 • top filmy
 • neobmedzený prístup k stovkám seriálom
 • každý týždeň novinky
 • originálna produkcia HBO
 • až 4 zariadenia na jeden účet
HD HD HD
FilmBox
vybrať 5,20 € / mes.
13 celkom 5 HD 5 Filmové 2 Športové 2 Hudobné & Lifestyle 1 Dokumentárne 2 Erotické

Vychutnajte si rodinu filmových kanálov FilmBox zahrňujúcu veľkofilmy, filmy pre náročného diváka, zábavu pre celú rodinu aj pre dospelých, bojové umenia aj dokumenty, hudbu aj módu. S FilmBoxom získate úplnú všehochuť v jedinej službe!

HD HD HD HD HD
Detský balík
vybrať 2,50 € / mes.
8 celkom 6 Detské

Oddýchnite si so svojimi deťmi pri sledovaní animovaných rozprávok!

Dokumentárny balík
vybrať 3,70 € / mes.
10 celkom 1 Športové 6 Dokumentárne

Sledujte nové pohľady na udalosti svetových dejín, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných miest a exotických krajín, tie najlepšie zábery zo sveta divokých aj domácich zvierat.

Relaxxx
vybrať 9,30 € / mes.
13 celkom 4 HD 12 Erotické

Relaxačný balík pre dospelých, plný erotiky a vzrušenia.

HD HD HD HD
Športový balík
vybrať 6,90 € / mes.
10 celkom 6 HD 9 Športové

Objednajte si ŠPORT - programovú ponuku, ktorá Vás už nikdy nenechá v štichu pri hľadaní zábavy. Ponúkne Vám všetky možné športy a už Vám nikdy neunikne žiadne majstrovstvo a žiadna z obľúbených líg.

HD HD HD HD HD HD
Maxi balík
vybrať 13,99 € / mes.
0 celkom

Balíček rozširujúci základný balíček Štart. Nechajte sa rozmaznávať nadštandardnou ponukou. Získajte zábavu rôznorodého zamerania v podaní najrôznejších staníc. Užívajte si filmy, dokumenty, relácie pre deti aj pre dospelých, hudbu a šport od sietí Discovery a mnohých ďalších. MAX Vás presvedčí, že je vždy na čo pozerať!

TV archív
vybrať 2,00 € / mes.
Spätné prehrávanie 50 hodín + Nahrávky 50 hodín
Služba ponúka možnosť aktivovať si 50 hodín spätného sledovania a 50 hodín nahrávok u všetkých programov, ktoré sú aktívne. Táto služba ponúka oslobodenie od televízneho programu. Sledujte, čo chcete a kedy chcete. S nahrávkami budete mať až 50 hodín svojich filmov a seriálov na 6 mesiacov vždy na dosah.
Mesačná platba spolu
0

Ostatné poplatky

Set top box - prenájom
Set top box je potrebný len pre staršie TV, ktoré nie sú označované ako "smart".
1,95 € / mes.
Android set top box
 • Amlogic S905 Quad Core Cortex-A53 2GHz CPU
 • Mali-450 Penta Core GPU
 • 1GB DDR3 RAM
 • 8GB eMMC
 • Android 5
Konektivita:
 • HDMI
 • AV kompozitný výstup
 • 2x USB 2.0
 • MicroSD
 • Rj45 10/100 Ethernet
 • Wi-Fi
Set top box - zakúpenie
75,00 €
Zriadenie pripojenia - byty
noví zákazníci, bez internetu
19,50 €
Cena pripojenia zahŕňa natiahnutie kábla k TV, predvedenie služby. Cena nezahŕňa inštalačné práce u zákazníka (lištovanie, vŕtanie, upevňovanie kábla...).
Zriadenie pripojenia - rodinné domy
noví zákazníci, bez internetu
69,50 €
Cena pripojenia zahŕňa natiahnutie kábla k TV, predvedenie služby. Cena nezahŕňa inštalačné práce u zákazníka (lištovanie, vŕtanie, upevňovanie kábla...).
Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.